www.Novitus-Sento.pl
Kasa fiskalna Novitus Sento E Kasa fiskalna Novitus Sento E Kasa fiskalna Novitus Sento E

Kasa fiskalna Novitus Sento E

Nowoczesna kasa z elektroniczną kopią paragonów i bardzo dużą bazą towarową, w której zapiszesz do 16 000 pozycji. Szybki i wytrzymały mechanizm drukujący sprawi, że obsługa klienta oraz wymiana rolki papieru będą proste, jak nigdy wcześniej. Sento E pozwala też na zaprogramowanie nazw produktów aż do 40 znaków, a także na umieszczenie szczegółowego opisu, na 3 linie po 40 znaków, do każdego towaru. Poza tym, kasę wyposażono w 14 klawiszy funkcyjnych, które wymiernie przyśpieszą prowadzenie sprzedaży.

Kasa fiskalna Novitus Sento E - Dane z kasy bezpiecznie, jak nigdy wcześniej

Dane z kasy bezpiecznie, jak nigdy wcześniej

Elektroniczna kopia paragonów zapewni Ci wygodę, a danym Twojej firmy bezpieczeństwo. Dzięki kasie Novitusa zniknie konieczność gromadzenia dużych ilości papierowych wydruków, oszczędzisz tym samym na kosztach związanych z eksploatacją urządzenia. Oprócz zewnętrznego nośnika danych, karty SD, Sento E posiada także wewnętrzną kartę uSD, na której również archiwizowane są informacje. Co więcej, aby jeszcze lepiej zabezpieczyć pamięć urządzenia, dane z kasy można w każdej chwili zgrać na płytę DVD.

Kasa z ogromną bazą towarową

Sento E została wyposażona w bardzo dużą bazę PLU. Możliwość zaprogramowania w pamięci kasy 16 000 pozycji sprawi, że urządzenie świetnie sprawdzi się w działalności, której oferta jest znacznie rozbudowana. Co więcej, jeśli myślisz o rozwoju swojej firmy w najbliższym czasie, miejsce w bazie PLU nie skończy się zbyt szybko.

Kasa fiskalna Novitus Sento E - Precyzyjny opis każdego produktu na paragonie

Precyzyjny opis każdego produktu na paragonie

Kasa umożliwia zaprogramowanie nazw towarów bądź usług, które mogą mieć aż 40 znaków. Nie będziesz mieć żadnego kłopotu z nazwaniem oferowanych produktów lub usług. Dodatkowo, do nazw można dołączyć szczegółowy opis, na 3 linijki po 40 znaków. Novitus Sento E sprawi, że Twój klient otrzyma potwierdzenie zakupu, na którym będą umieszczone dokładne dane dotyczące usługi lub towaru.

Drukuj paragony szybko i sprawnie

Novitus Sento E pomoże Ci szybko i sprawnie prowadzić sprzedaż. Urządzenie drukuje paragony z prędkością 16 linii na sekundę. Wymiana rolki papieru w kasie jest dziecinnie prosta, a wszystko dzięki rozwiązaniu typu „wrzuć i pracuj”. Poza tym, w urządzeniu możesz korzystać z 60-metrowej rolki papieru, co pozwoli na dłuższą, nieprzerwaną obsługę klienta.

Kasa fiskalna Novitus Sento E - Współpracuje z kilkoma urządzenia w tym samym czasie

Współpracuje z kilkoma urządzenia w tym samym czasie

Sento E korzysta z kilku typów złącz komunikacyjnych: RS-232, USB klient, USB host. Dzięki temu kasa może współpracować z kilkoma urządzeniami w tym samym czasie, np. z terminalem płatniczym i wagą. Znacznym usprawnieniem eksploatacji tego modelu jest możliwość połączenia z komputerem, tak, jak w kasach systemowych. Sento E posiada bufor on-line dowodów zapłaty zdolny do pomieszczenia 10 000 pozycji.

Szybka sprzedaż - szybki zysk

W urządzeniu została zastosowana precyzyjna klawiatura alfanumeryczna, która wymiernie uprości sprzedaż Twoich towarów bądź usług. Poza tym, Sento E posiada 14 klawiszy funkcyjnych, działających w 2 poziomach, dzięki którym będziesz mógł zaprogramować zarówno często używane funkcje, np. raporty lub wydruki, jak i szybką sprzedaż.

Twoje logo w nagłówku paragonu

Nowością, którą oferuje Sento E, jest możliwość drukowania grafiki w nagłówku potwierdzenia sprzedaży. Sam możesz zadecydować o tym, co umieścisz na dowodzie zapłaty - logo czy reklamę. Dzięki temu klient jeszcze lepiej zapamięta Twoją działalność. Czas na rozwiązanie technologiczne XXI wieku - czas na Novitus Sento E!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Novitus Sento!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Novitus Sento LAN E

Kasa fiskalna
Novitus Sento LAN E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij