www.Novitus-Sento.pl
Kasa fiskalna Novitus Sento E Kasa fiskalna Novitus Sento E Kasa fiskalna Novitus Sento E

Kasa fiskalna Novitus Sento LAN E

Sento LAN E to kasa najnowszej generacji. Urządzenie umożliwi Ci zarówno zaprogramowanie nawet do 16 000 pozycji w bazie PLU oraz prowadzenie szybkiej sprzedaży przy użyciu klawiszy funkcyjnych, jak i przechowywanie kopii paragonów w formie elektronicznej. Zastosowane w tym modelu złącze LAN zdecydowanie usprawni wymianę informacji z komputerem, a porty RS-232 i USB pozwolą na płynną współpracę ze skanerem kodów kreskowych, wagą elektroniczną, czy też terminalem do kart płatniczych. Oprócz tego, kasa została wyposażona w 2 wyświetlacze LCD, zapewniające stały dostęp do czytelnych komunikatów zarówno kasjerowi, jak i nabywcy. Zainwestuj w Novitus Sento LAN E - wielofunkcyjne i niezawodne rozwiązanie technologiczne.

Kasa fiskalna Novitus Sento LAN E - Port LAN w standardzie!

Port LAN w standardzie!

Novitus Sento LAN E znakomicie spisze się w trakcie pracy w kompleksowym systemie sprzedażowo-magazynowym. Urządzenie wyposażono w liczne złącza komunikacyjne, m.in. LAN, którego użyjesz do płynnej wymiany informacji pomiędzy kasą fiskalną a komputerem lub terminalem komputerowym. Dodatkowo, przy zastosowaniu dostępnych portów RS-232 i USB rozszerzysz swój system o dodatkowe elementy, np. czytnik kodów kreskowych, wagę, terminal do kart płatniczych, czy też drukarkę zamówień. Postaw na technologię XXI wieku, która zwiększy efektywność prowadzenia sprzedaży.

Kasa fiskalna Novitus Sento LAN E - Przechowuje kopie paragonów w formie elektronicznej

Przechowuje kopie paragonów w formie elektronicznej

Dzięki Novitus Sento LAN E zniknie konieczność gromadzenia wielu papierowych wydruków z kasy. Urządzenie posiada moduł, który zapisuje kopie paragonów w formie elektronicznej. Sprawi to, że zmniejszą się koszty użytkowania kasy, gdyż korzystanie z Sento LAN E wymaga stosowania jedynie jednej rolki papieru. Dodatkowo, zyskasz możliwość zarchiwizowania danych na komputerze lub dowolnym nośniku, np. płycie DVD albo dysku zewnętrznym.

Kasa fiskalna Novitus Sento LAN E - Szczegółowa identyfikacja towarów i usług

Szczegółowa identyfikacja towarów i usług

Kasa fiskalna marki Novitus umożliwia zdefiniowanie nawet 16 000 PLU. Urządzenie spisze się zarówno w średnich i większych punktach handlowo-usługowych, jak i w mniejszych przedsiębiorstwach, które planują stałe poszerzanie swojej oferty. Co więcej, Novitus Sento LAN E obsługuje 40-znakowe nazwy towarów lub usług, a każda pozycja może zostać uzupełniona o opis - 3 linie x 40 znaków. Zacznij używać urządzenia rejestrującego sprzedaż, które zapewni jednoznaczną identyfikację asortymentu.

Kasa fiskalna Novitus Sento LAN E - Intuicyjna w obsłudze kasa fiskalna

Intuicyjna w obsłudze kasa fiskalna

Trudno o drugą tak przyjazną w obsłudze kasę fiskalną! Urządzenie wyposażono w 2 graficzne, podświetlane, czarno-białe ekrany LCD. Dzięki temu model ten gwarantuje prosty dostęp do przejrzystych informacji zarówno sprzedawcy, jak i nabywcy. Dodatkowo, kasa posiada alfanumeryczną klawiaturę z klawiszami definiowalnymi, więc będziesz mógł wykorzystywać tryb szybkiej sprzedaży oraz bezpośredni dostęp do najczęściej używanych funkcji, np. wydruku obowiązkowych raportów fiskalnych. Oto rozwiązanie technologiczne jutra, które już dziś może być Twoje.

Kasa fiskalna Novitus Sento LAN E - Wydrukuje logo graficzne w nagłówku i grafikę w stopce paragonu

Wydrukuje logo graficzne w nagłówku i grafikę w stopce paragonu

Zastosowany w modelu Sento LAN E nowoczesny mechanizm drukujący wykorzystuje 60-metrowe rolki o szerokości 57 mm. Kasa oferuje prostą instalację materiałów eksploatacyjnych, więc nie będziesz musiał na długo przerywać pracy, żeby zamontować papier. Dodatkowo, Novitus Sento LAN E wydrukuje logo graficzne w nagłówku oraz grafikę w stopce paragonu, jak również obsłuży dowolny format niefiskalny.

Kasa fiskalna Novitus Sento LAN E - Wystawi NIP klienta na paragonie fiskalnym

Wystawi NIP klienta na paragonie fiskalnym

Novitus Sento LAN E umożliwi Ci dopasowanie obsługi klientów do obowiązującego prawa. Zgodnie z przepisami, urządzenie rejestrujące, którego używasz, powinno pozwalać na wydruk NIP-u nabywcy na paragonie (na jego życzenie). Funkcjonalność ta jest istotna nie tylko ze względu na spełnienie wymogów. Paragon fiskalny z NIP-em klienta, jeśli tylko widniejąca na nim kwota nie wyniesie więcej niż 450 zł, może pełnić rolę uproszczonej faktury.

Kasa fiskalna Novitus Sento LAN E - Solidna i elegancka konstrukcja

Solidna i elegancka konstrukcja

Sento LAN E cechuje się nie tylko bogatą funkcjonalnością, ale także niewielkimi gabarytami i eleganckim designem. Wymiary tego urządzenia to 299 x 100 x 212 mm (szerokość, wysokość, głębokość). Dzięki temu kasa zmieści się również na stanowisku obsługi, które nie oferuje rozległej przestrzeni. Dodatkowo, konstrukcja Sento LAN E została wykonana z wysokiej jakości materiałów i zapewnia wytrzymałość na długotrwałe użytkowanie. Wybierz niezawodną kasę rejestrującą, która stanie się wizytówką Twojej działalności gospodarczej.

Wariant Plus z większa bazą PLU

Zamawiając Novitus Sento LAN E, możesz też sięgnąć po urządzenie w wersji Plus. Jakie udogodnienia wtedy zyskasz? Kasa w tym wariancie zagwarantuje Ci przede wszystkim zaprogramowanie znacznie większej bazy PLU - nawet 50 000 pozycji. Oprócz tego, Sento LAN E Plus zapewnia podłączenie modemu GPRS lub karty WLAN (poprzez port komunikacyjny USB), rozbudowaną obsługę zewnętrznej drukarki oraz przesyłanie na adres e-mail danych z zakończonego dnia pracy (raporty dobowe i sprzedaży, zawartość kopii elektronicznej). Postaw na technologię, która spełni oczekiwania Twojej działalności.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Novitus Sento!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Posnet Ergo

Kasa fiskalna
Posnet Ergo

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij