www.Novitus-Sento.pl
Kasa fiskalna Novitus Sento Online Kasa fiskalna Novitus Sento Online Kasa fiskalna Novitus Sento Online

Kasa fiskalna Novitus Sento Online

Sento Online to wielozadaniowe urządzenie z wysokiej klasy podzespołami, które zapewnia zarówno automatyczną współpracę z Centralnym Repozytorium Kas, jak i płynne połączenie z terminalami do kart. W tym modelu od Novitus zastosowano również różnego typu interfejsy komunikacyjne, klawiaturę z programowalnymi przyciskami, czytelne wyświetlacze LCD, przyjazny w obsłudze mechanizm termiczny oraz wydajną baterię. Dodatkowo, kasa Sento Online pozwoli Ci na skuteczne zarządzanie bazą towarową, w której zdefiniujesz do 50 000 pozycji PLU, a także na wystawianie paragonów z długimi nazwami poszczególnych produktów i usług. Nie czekaj, zainwestuj w zaawansowaną technologię online marki Novitus!

Automatyczna współpraca z CRK

Sento Online odznacza się zaawansowaną funkcjonalnością, dzięki której automatycznie współpracuje z bazą danych Centralnego Repozytorium Kas. W podstawowej konfiguracji urządzenie transmituje wymagane informacje do CRK za pomocą portu Ethernet (przewodowo). Novitus Sento Online da się jednak wzbogacić o zewnętrzne, dodatkowe interfejsy, za sprawą których transmisja danych do Centralnego Repozytorium Kas będzie przebiegała bezprzewodowo, np. przy pomocy modułu Wi-Fi lub modemu GSM.

50 000 PLU i długie nazwy na paragonach

Kasa fiskalna Novitus sprawdza się znakomicie przy zarządzaniu dużym asortymentem. W modelu Sento Online można zapisać maksymalnie 50 000 PLU, które da się też podzielić na 100 kategorii. Poza tym, urządzenie zapewnia m.in. nadzorowanie stanów magazynowanych sprzedawanych towarów, stosowanie rabatów, korzystanie z funkcji \"weryfikatora cen\" oraz tworzenie zależności pomiędzy konkretnymi elementami oferty (kompletów). Dużą zaletą modelu Sento Online jest także wystawianie paragonów z długimi nazwami produktów i usług - do 40 znaków (z opcją ustawienia opisu).

Pamięć chroniona - komfortowe i rzetelne archiwizowanie informacji

Jedną z ważnych funkcjonalności Sento Online jest archiwizowanie danych o prowadzonym handlu w formie cyfrowej, m.in. informacji na temat wystawianych paragonów. Urządzenie posiada bowiem starannie zabezpieczoną pamięć chronioną. Takie rozwiązanie technologiczne oferuje zarówno rzetelne, jak i komfortowe archiwizowanie ważnej dokumentacji firmowej. Ponadto, konkretne dane, zgromadzone w pamięci chronionej urządzenia, można w dowolnym momencie wydrukować bądź odczytać na komputerze (przy zastosowaniu oprogramowania dołączonego do kasy).

Wiele różnorodnych interfejsów w standardzie

Ta kasa fiskalna Novitus szybko stanie się centrum Twojego systemu sprzedaży! Sento Online już w standardzie wyposażono w zróżnicowane złącza: 2 x RS-232, 2 x USB host (A), USB Device (B) oraz Ethernet. Dodatkowo, kasę można rozszerzyć o moduł do bezprzewodowego wysyłania danych - Bluetooth lub Wi-Fi. W rezultacie, Sento Online oferuje współpracę z kilkoma urządzenia równocześnie, m.in. komputerem, skanerem kodów, wagą elektroniczną, terminalem płatniczym, drukarką zamówień czy szufladą.

Kasa fiskalna online z mocnymi podzespołami

Zastosowane w kasie rejestrującej Sento Online mocne podzespoły zapewniają sprawne wykonywanie codziennych obowiązków. Ten model posiada m.in. wydajny procesor o taktowaniu 524 MHz, 256 MB pamięci RAM i 4 096 pamięci Flash. Ponadto, Sento Online pracuje pod kontrolą systemu Linux, dzięki czemu gwarantuje stabilne i sprawne funkcjonowanie nawet w trakcie intensywnego użytkowania. Już dziś zacznij korzystać z nowoczesnej i wszechstronnej kasy online od Novitus!

2 czytelne ekrany i definiowalne skróty klawiszowe

Sento Online zapewnia prosty dostęp do wyrazistych informacji dotyczących bieżącej transakcji - zarówno kasjerowi, jak i klientowi. W tym urządzeniu zastosowano 2 podświetlane, graficzne ekrany, które działają w rozdzielczości 132 x 32 piksele. Sento Online można również wyposażyć w wolnostojący wyświetlacz 4,3\" (umieszczony na słupku). Ponadto, ten model marki Novitus posiada klawiaturę z konfigurowalnymi przyciskami. Natomiast wspomniane skróty umożliwiają m.in. używanie trybu szybkiej sprzedaży oraz momentalne wywoływanie konkretnych funkcji.

Przyjazna w obsłudze i funkcjonalna technologia wydruku

Na wygodę obsługi nabywców przy pomocy Novitus Sento Online wpływa również praktyczny i funkcjonalny mechanizm Fujitsu FTP 628. Technologia obecna w tej kasie fiskalnej wykorzystuje papier o długości 60 m i szerokości 57 mm. Dodatkowo, instalacja materiału eksploatacyjnego przebiega na zasadzie \"easy load\" i zajmuje dosłownie moment - nawet początkującemu użytkownikowi. Sento Online umożliwia też zdefiniowanie logo firmy w nagłówku paragonu oraz na wystawienie wspomnianego dowodu sprzedaży z NIP-em nabywcy w części fiskalnej dokumentu.

Wydajna bateria i nieduże gabaryty

Kasa fiskalna Novitus Sento Online może działać nie tylko na zasilaniu sieciowym, ale także akumulatorowym. W drugim przypadku do pracy wykorzystywana jest wydajna bateria 3 Ah, dzięki której, przy pełnym naładowaniu, urządzenie będzie w stanie wystawić do 2 000 paragonów lub innego rodzaju dokumentów. Model Sento Online odznacza się też wytrzymałą konstrukcją oraz niezbyt dużymi gabarytami. Wymiary tej kasy fiskalnej wynoszą 299 x 100 x 212 mm (szerokość, wysokość, głębokość).

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Novitus Sento!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Farex Online Pro 300

Kasa fiskalna
Farex Online Pro 300

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij